Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dekorativni zidni casovnici so akrilno staklo

499 МКД

599 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: OutletON 16 јан. 14:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
OutletON

OutletON

12 Огласи во продавницата

Masini i alati 999 МКД
Lenovo IdeaPad 320 15IAP N3350 Akcija 11 999 МКД
Iskra Bateriska Strafilicа + ERO HTWR 60 set alati 2 999 МКД
Iskra QH 1500H Kupatilska grealka 1 199 МКД
Кратки спецификации:

Материјал: EVA + акрилно стакло
Дебелина: 1 мм на акрилното стакло
Напојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

За повеќе модели и информации околу часовниците кликнете на линкот или побарајте не на 075 22 77 44

ПОВЕЌЕ МОДЕЛИ ТУКА

OutletON
075227744
OutletON

OutletON

12 Огласи во продавницата
Lenovo IdeaPad 320 15IAP N3350 Akcija 11 999 МКД
Iskra Bateriska Strafilicа + ERO HTWR 60 set alati 2 999 МКД
Sekakov tip na aluminiumski skali po najdobra cena 1 199 МКД
Twilight Turtle Svetlecka muzicka zelka 299 МКД
Кон почеток