Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам опрема за фризерски салон

0 МКД

Се продава од: Сузана 03 окт. 13:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Друго
Комплетна цела опрема за фризерски салон. Цена по договор
Сузана
071238128
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации