Објавени: ноем. 15 2021 11:30

Stolcinja za vo dvor

МКД

Објавени: ноем. 15 11:30
Прегледи: 85
Продавам нови столчиња алуминиумски за во двор. Димензии: 54 x 62 x 74 cm
Цена за парче: 1450 денари.
Праќам по карго. Тел:078-364-298
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
85
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078-364-298

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации