Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Elementi od detska soba biro plakar komoda

5 000 МКД

Се продава од: Доне 07 авг. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Опрема
Друго
Се продаваат елементи од детска соба: Биро, Плакар и Комода. Одлично сочувани.
Доне
077 601 739
Leaflet
Кон почеток