Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Magnetna dusek podloga

30 000 МКД

Се продава од: Dime 14 јан. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Опрема
Друго
Магнетна душек подлога што содржи керамички магнети. Се смета за ефикасна алатка која ќе ви помогне да постигнете подлабок и поквалитетен сон. Исто така, се верува дека ја зголемува циркулацијата на крвта и лекува различни видови на болка.

Произведено - Германија
Leaflet
Кон почеток