Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam agolna garnitura

36 500 МКД

Се продава од: Jane 13 дек. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam agolna garnitura so vodootporen stof,nova nekoristena.Kupena e na 5.12.2020 od salon vo Tetovo.
Leaflet
Кон почеток