Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura ITNO

21 000 МКД

25 000 МКД

Се продава од: Milica 22 јун. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава аголна гарнитура СТЕЛА, користена 1 година само.
Ширина: 332
Должина: 207/171
Висина: 88/71

Линк до моделот:
https://prima-mebel.mk/product/stela-agolna-garnitura-u-agol
Кон почеток