Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura petosed so fotelja

6 000 МКД

Се продава од: Гоце 03 фев. 22:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава петосед со фотеља. Гарнитурата има можност за отворање како кревет, како и мал дел во внатрешноста за складирање.
Гоце
071/574-500
Кон почеток