Објавени: јун. 22 2022 05:11

Garnitura Simpo proizvodstvo

МКД

Објавени: јун. 22 05:11
Прегледи: 377
Гарнитура - тросед, двосед и фотеља, производство СИМПО.

Тросед димензии
должина 185 см
ширина 93 см
висина 103

Двосед димензии
Должина 138 см

Фотеља димензии
должина 90 см
ширина 93 см
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
377
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075332755

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации