Објавени: ноем. 24 2021 04:24

Plakar za vo salon komplet

Објавени: ноем. 24 04:24
Прегледи: 27
Продавам плакар за во салон. Во одлична состојба. Могу малку користени, фамилијата живее во странство и го продадоа станот. Цена по договор

Тел. 070 373 891 Тоде
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070373891

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации