Објавени: дек. 27 2021 10:55

Regal vo odlicna sostojba

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 27 10:55
Прегледи: 326
Dvata dela se spojuvaat.
Cenata ne e fiksna zatoa shto fali nekoja racka ili menteshka. Toa lesno i eftino se sanira.
Inaku regalot e vo odlicna sostojba. Bez oshtetuvanja.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
326
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078437058
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации