Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura so mehanizam

0 МКД

Се продава од: Дебар 22 мај 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Два троседи еден двосед една фотелја споена една фотелја посебна еден агол
Димензии 4.30 m×2.80 m плус посебна фотелја
одлично зачувани цена по договор
Дебар 070241821
Дебар
070241821
Leaflet
Кон почеток