Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura 300x240

7 500 МКД

12 500 МКД

Се продава од: Ivan 15 јул. 09:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој предмет за 810 МКД / месечно

Аголна гарнитура 300x240cm. Троседот е комбиниран со механизам за двоен лежај.

Може да се достави до секој град со карго.


agolna garnitura, mebel, dnevna soba
Leaflet
Кон почеток