Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARNITURA I AGOLNO

8 000 МКД

Се продава од: Maja 22 септ. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Аголна гарнитура + табуретка + клуб маса
( има оштетување на една од навлаките + неисправен механизам за пуштање )
Цена - 8 000 денари

Гарнитура (тросед + двосед + табуретка )
(Гарнитурата е задржана , со механизам за пуштање во исправна состоја )
Цена - 8500 денари

Црвено аголно + табуретка
( Аголното е задржано , само со гребнатинки од маче по страните , со механизам за пуштање кој не е користен . )
Цена - 14 000 денари
Leaflet
Кон почеток