Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARNITURI PO PROMOTIVNI CENI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО Вчера 16:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
BRACNI KREVETI DE LUKS 0 МКД
NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ
Гарнитурите се наменети за: тераси,мали станови,хотели,кафичи,канцеларии и сл.
Бојата на гарнитурата (металниот дел и тапацир платното е по желба на купувачот)
Димензиите и цените зависат од моделот на гарнитурата и се доставуваат на барање нa купувачот.
За подетални информации околу цените и останато МИЛЕ ВАНОВ 078/236990
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
BRACNI KREVETI DE LUKS 0 МКД
NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 МКД
Кон почеток