Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARNITURI ZA TERASI I DVOROVI

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 22 јун. 07:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ,ГРАДИНИ.......
Произведува Фенико2000-Богданци
Се произведуваат во следните варијанти:
Тросед,двосед,фотелја,масичка..
Тросед две фотелји масичка..
Двосед две фотелји,масичка..
Две фотелји,масичка..
Наменети се за:
Градини/дворишта,тераси,мали станови(дневни соби)
канцеларии,кафичи.....
можат да се произведат по барање на купувачот бојата на металниот дел и бојата на тапацир платното да бидат по желба на купувачот
За подетални информации:
Миле Ванов 078/236990
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044-
Кон почеток