Објавени: ноем. 15 2022 02:03

Nova agolna garnitura MEXICO - Simpo

МКД

Објавени: ноем. 15 02:03
Прегледи: 171
Нова аголна гарнитура MEXICO - Simpo

Цена 30.000 ден.

Димензија: 2610x1690x870 mm
Повеќе инфо на телефон 070392380
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
171
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070392380

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации