Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Garnitura Joy od Simpo

190 ЕУР

260 ЕУР

Се продава од: Stefan Вчера 21:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava komplet trosed, dvosed i fotelja vo odlicna sistojba.
Trosedot poseduva opcija za pustanje
Dimenzii: 95mm sirina x 85mm visina trosed, dvosed, fotelja+ taburetka gratis
200cm Dolzina trosed
160cm Dolzina dvosed
85cm Dolzina Fotelja
Lezaj: 190x140
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации