Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mebel za spalna soba komplet

800 ЕУР

Се продава од: Argjent 13 септ. 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Sell ​​here
-Bed with mattress 1.8x2.0
-Cabinet
- bedside table
- bed bench
- Dressing table
- Everything with LED
Sell ​​the whole room for a good price. New price is 1400 €. Unfortunately I bought the furniture too big.
Furniture must be dismantled and picked up by yourself.
Pay online whenever possible. Otherwise cash in €.

Shitet këtu
-Shtrat me dyshek 1.8x2.0
-Kabineti
- tavolina e krevatit
- stol shtrati
- Tavolina e veshjes
- Gjithçka me LED
Shitet e gjithë dhoma me një çmim të mirë. Cmimi i ri eshte 1400 €. Fatkeqësisht bleva mobilje shumë të mëdha.
Mobiljet duhet të çmontohen dhe të merren vetë.
Paguani online sa herë që të jetë e mundur. Përndryshe, para në €.

Prodajte ovdje
-Krevet s madracem 1.8x2.0
-Kabinet
- noćni ormarić
- klupa za krevet
- Toaletni stolić
- Sve sa LED
Prodajte cijelu sobu po povoljnoj cijeni. Nova cijena je 1400 €. Nažalost, namještaj sam kupio prevelik.
Namještaj morate sami demontirati i preuzeti.
Plaćajte putem interneta kad god je to moguće. Inače gotovina u €.

Ich spreche nur Albanisch, Deutsch oder English
Govorim samo albanski, njemački ili engleski
Unë flas vetëm shqip, gjermanisht ose anglisht

-Preis ist Verhandelbar abholung in Gostivar stadt.
-Çmimi është i negociueshëm. Merrni në qytetin e Gostivarit.
-Price is negotiable. Pick up in Gostivar town.
Cijena je po dogovoru. Preuzimanje u Gostivaru.
Govorim samo albanski, njemački ili engleski
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации