Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Гарнитура аголен седмосед со фотеља

6 000 МКД

Се продава од: Riste Nikolov 16 септ. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава половна гарнитура (аголен седмосед со фотеља).
Троседот се пушта, механизмот функционира но мрежата под душекот малку е оштетена па со мала поправка може да се користи.
Двоседот се отвара и во него имате простор за складирање.
Фотељата исто така има простор за складирање.

ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА
Кон почеток