Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura agolen sedmosed so fotelja

6 000 МКД

Се продава од: Riste Nikolov 16 септ. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava polovna garnitura (agolen sedmosed so fotelja).
Trosedot se pusta, mehanizmot funkcionira no mrezata pod dusekot malku e ostetena pa so mala popravka moze da se koristi.
Dvosedot se otvara I vo nego imate prostor za skladiranje.
Foteljata isto taka Ima prostor za skladiranje.
CENATA NE E FIKSNA.
Кон почеток