Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Koristen mebel evtino

4 000 МКД

Се продава од: Marija 21 авг. 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava koristen mebe mnogu povolno i toa:
Regal 4.000
Regal bel 7.000
Masa trpezariska so 6 stola-7.000
Krevet-2.000
Sedmosed-7.000
Kujna--4.000
Ogledalo so skaf-1.000
Skaf za cevli-2.000
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации