Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicno socuvana garnitura

26 000 МКД

Се продава од: Александра 12 јун. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава одлично зачувана и малку користена гарнитура, комбинација од еко кожа и платно. Гарнитурата вклучува:
-Тросед со механизам за спуштање, истата е од мемори пена исто и елементот за спуштање е од мемори пена.
- Две фотењи
- Перничињата за навалување се со патент кои се перат во машина за перење без проблем и лено се оддржуваат.
- 4 декоративни перничиња,
- Со гарнитурата одат и декоративни двострани дипли.
Во склоп со нејзе се продава и ТВ комода комбинација иверка и пластифицирана ицерка.


Александра
070/731-353
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации