Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosed Trosed

Се продава од: Anastasija 22 авг. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Добро зачувана гарнитура во домашни услови со механизам за спуштање, се продаваат исто како што се прикажани на фотографиите.
За цената сме флексибилни и е по договор.
Anastasija
078 297 283
Leaflet
Кон почеток