Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Agolna garnitura 200x260

17 999 МКД

Се продава од: Ана 28 ноем. 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава аголна гарнитура купена од Tehnokoop мебел со димензии 200/260. Гарнитурата е купена пред 5 години, сочувана без никакви оштетувања и е многу малку користена, скоро нова. Можност за претварање во кревет за спиење како и дополнителен простор за складирање.
Кон почеток