Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Klub masicka

4 500 МКД

Се продава од: Gordana 06 авг. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава модерна масичка за во дневна/тераса
Димензии-Должина 125цм,Ширина 60цм,Висина 45 цм + Стакло со дебелина од 6мм
Масичката е купена 2019 година и користена само 3 месеци
Gordana
075297924
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации