Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kozna garnitura

750 ЕУР

Се продава од: Beti. 14 окт. 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam kozna garnitura trosed, dvosed, fotelja. Trosedot i foteljata skoro ne koristeni.
Foteljata i dve strani od trosedot se so pustanje kako na slikata.
Beti.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации