Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dnevna soba Simpo so regal

15 000 МКД

Се продава од: Viktorija 15 дек. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава дневна соба „Симпо“ со регал, тросед, двосед, фотеља, табуретка, маса. Мебелот е зачуван и не многу користен.
Viktorija
075/352035
Кон почеток