Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVOSED I FOTELJA,,NEKORISTENI !!!

1 ЕУР

Се продава од: Martin 13 окт. 16:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA DVOSED 1.6mx0.9m cena 6500 den,
i FOTELJA 0.9mx0.9m cena 3500 den,
KOMPLET cena 9000 den,
MOZE DA SE VIDAT VO SEKOE VREME!
NEKORISTENI !!!
Leaflet
Кон почеток