Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura evtino

7 000 МКД

Се продава од: daniel 05 септ. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
GARNITURATA E KORISTENA 4 GODINI I NE E NIKADE OSTETENA SAMO TREBA HEMISKO CISTENJE DA SE NAPRAVI NA NEA BIDEJKI E MALKU ISKASKANA OD MALI DECINJA NA MESTOTO ZA SEDENJE TROSEDOT SE SPUSTA ZA SPIENJE I NEMA NISTO OSTETENO SE SI FUNKCIONIRA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации