Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Користен мебел

200 ЕУР

Се продава од: Ljupco Blagoevski 23 авг. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продават 3 дела од мебел, со вратнички од резбана бука, а каса од иверица. Сите се со широчина 80 cm, длабочина со 45 cm и висина, првиот дел 90 cm, вториот 145 cm и третиот 190 cm.
Ljupco Blagoevski
070213348
Leaflet
Кон почеток