Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosed dvosed i fotelja

10 000 МКД

Се продава од: Zlate 06 јан. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Povolno prodavam trosed, dvosed i fotelja vo odlicna sostojba. Trosedot i dvosedot moze da se spustaat i da se koristat kako lezai.
Leaflet
Кон почеток