Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosed dvosed fotelja i taburetka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Martina Chonevska 11 окт. 14:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iskoristen mebel, mozi, ako se dopadne da se dodade i trpezariska masa +4 stolcina da spagaat vo cenata plus, i masicka mala,
Cena 4000mkd
Podiganje od Resen,
Martina Chonevska
071341606
Leaflet

Martina Chonevska

5 Огласи во продавницата
Frizideri 0 MKD
Mercedes Benz 212 0 EUR
DETSKA SOBA 0 EUR
Кон почеток