Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Celosna garnitura

Се продава од: Olivera Kuzmanovska 07 мај 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
1.) Тросед - се спушта за спиење; Двосед - се спушта за спиење; 1 фотеља; 1 табуретка (плишан дизајниран мебел штоф) Гарнитурата е добро сочувана (комплет 8.000 денари)
2.) Трпезариска маса на спуштање со 6 столици (со тапацирано седало) - комплет 9.000 денари.
3.) Комбиниран плакар со врата на клизање и огледало на предната страна за во предсобја (половина е ормар за чевли, а половина со закачалки) - 5.000 денари.
4.) Округла сервир маса со тркалца - 3,000 денари.
5.) ДРВЕН регал (висина 2,20м; должина околу 3,60м) - 60.000 денари.
Наведениот мебел под број 1, 2, 3, 4 и 5 се продаваат посебно. Веднаш може да се подигнат од куќата. Мебелот под реден број 1 и 2 купени се во Македонија, а мебелот под реден број 3, 4 и 5 купени се во Германија.
Сите наведени ставки се добро сочувани и многу малку користени, односно периоднично кога сопствениците биле тука во Македонија (еднаш до два пати годишно по 2 - 3 недели.
Контакт преку e-mail.
Olivera Kuzmanovska
Кон почеток