Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura Jugoeksport trosed dvosed i fotelja

300 ЕУР

Се продава од: Anika Денес 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава гарнитура купена во Југоекспорт Стил. Претапацирана во Јануари 2018 год, убаво зачувана. Удобна и квалитетна.
Leaflet
Кон почеток