Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura

15 000 МКД

Се продава од: Biljana 14 фев. 15:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam garnitura odlicno zacuvana koristena edna godina.Garniturata ne e propadnata i moze da se napravi kako spalna
Biljana
070355688
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации