Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garnitura

0 МКД

Се продава од: Lence 18 ноем. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava garnitura sedmosed so 7 pernicinja ,garnitura e vo odlicna sostojba koristena 3 godini ,funkcionalna e kako lezaj ,I moze da spijat cetiri lica.

Prodavam I mala masicka zaedno so garniturata

Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации