Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plakar za pretsobje

6 000 МКД

Се продава од: Марија 07 мај 19:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава плакар за претсобје многу малку користен, во одлична состојба
Плакарот е со два дела за чување на кондури, и два дела (отворен и затворен) за чување на јакни...
Висина: 213цм
Ширина: 135цм
Длабочина: 37цм
Марија
071293233
Leaflet
Кон почеток