Македонски | Shqip | English |

Poloven mebel kujna i bela tehnika

Се продава од: IvicaD 07 јун. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Итно продавам половен мебел и бела техника:
- гарнитура: тросед, двосед, фотеља
- брачен кревет
- фиокари
- кујнска маса и масичка за дневна
- фрижидер
- шпорет
- машина за алишта и др.

Цена по договор.

За повеќе информации јавете се на 072 245 765.
Нема посетени огласи
Кон почеток