Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава гарннитура и терпезариски столици

200 ЕУР

Се продава од: Славица 03 окт. 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава комплет гарнитура за дневна: тросед, двосед и фотелја + 6 терпезариски столици
Славица
078729898
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации