Објавени: мај 16 2022 11:38

Stilska garnitura

МКД

Објавени: мај 16 11:38
Прегледи: 217
Се продава стилска гарнитура STILLES - Словенија. Тросед две фотељи и табуретска.
Гарнитурата е како нова, може да се користи мали хотели, хостели и апартмани.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
217
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070388154

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации