Македонски | Shqip | English |

Trosed i dvosed

Се продава од: oliver 06 јун. 22:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 650 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 000 МКД

Локација: Аеродром, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Se prodava dvosed i trosed, dvata se pustaat za spienje. cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток