Објавени: јан. 02 2022 08:01

Agolna garnitura

ЕУР

Објавени: јан. 02 08:01
Прегледи: 3
Se prodava agolna kozna garnitura ! Bela boja,socuvana ne e ispukana nikade !
Koristena 4 godini (ne konstantno) !
Dimenzii : 2.50 so 3.10
sirina : 95cm
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077946612

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации