Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Holandska kozna garnitura

Се продава од: Сашо 27 јун. 17:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Гарнитурата има кожен тросед и две кожни фотелји во комбинација со дрво.
Цена по договор
Сашо
071629235
Leaflet
Кон почеток