Објавени: мај 09 2022 06:32

Kozena garnitura Simpo

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 09 06:32
Прегледи: 751
Продавам кожена гарнитура на Симпо, модел Can Cun, 10 год. користена, венге кафена со бел конец, со дрвени ногарки..на едниот јастук има пукнатина кој треба да се тапацира. Димензии:
Тросед 200x100x95, двосед 165x100x95, фотеља 115x80x95.
Тел 075287280 во Центар
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
751
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075287280

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации