Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kozna garnitura

0 ЕУР

Се продава од: Vesna 15 фев. 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava kozna garnitura reflex, od govedska koza, crna boja, zacuvana nikade ne e ostetena, kupena pred 3 godini vo kristina damil, od firma lagado, se sostoi od 4 elementi fotelja, dolg ednosed, dvosed i agol.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации