Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevet od elit sofa so elektricen mehanizam

25 000 МКД

Се продава од: xxx 08 дек. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam krevet so elektricen relaks mehanizam malku koristen seuste pod garancija (mnogu povolno bidejki samo elektricniot mehanizam cini 200 evra)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации