Објавени: апр. 22 2022 08:41

Masa za dnevna soba

Објавени: апр. 22 08:41
Прегледи: 1
Klub masa za dnevna soba.
Izrabotena od furniran materijal.
Staklo od gornata strana so duplo dno i moznost za ukrasuvanje na vnatresnosta po zelba - svetlo , cvekje, drugo.
Dimenzii 95x95cm, visina 40cm.
070 340-124
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070340124
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации