Македонски | Shqip | English |

Mebel

Се продава од: Mihajlo 27 јан. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Prodavam mebel kozna garnitura, trpezariska masa, krevet za vo spalna, frizider i mala klub masicka. Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток