Објавени: јан. 11 2022 08:48

Nova reklajner fotelja so elektricen mehanizam

Објавени: јан. 11 08:48
Прегледи: 20
Celosno nova i neupotrebuvana reklajner fotelja so elektricen mehanizam. Foteljata ima opcija za elektricno podiganje na potpiracot za noze i spustanje na naslonot so cel maksimiziranje na vashiot komfort. Foteljata ima 1 godina garancija.

CENA PO DOGOVOR.

Целосно нова и неупотребувана реклајнер фотеља со електричен релакс механизам. Фотељата има опција за електрично подигање на потпирачот за нозе и спуштање на наслонот со цел максимизирање на вашиот комфорт. Фотељата е под 1 година гаранција.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
20
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070235584
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации